بازی کن

بازی کن

آرون بانک

آرون مارکت

stp trading

STP Trading

اموزش نحوه پاک کردن حساب کاربری در Instagram
آپدیت

اموزش نحوه پاک کردن حساب کاربری در Instagram

3 ژوئن 2021

1 دیدگاه

دیلیت اکانت اینستاگرام | نحوه پاک کردن حساب کاربری اینستاگرام

بسیاری از افراد نحوه پاک کردن کامل حساب کاربری خود در Instagram را بلد نیستند و تصور می کنند که برای پاک کردن اینستاگرام باید تنها از حساب کاربری خود Log out شوند ولی اینطور نیست ما قصد داریم امروز نحوه پاک کردن یک حساب کاربری در اینستاگرام را به طور کامل برای شما اموزش دهیم با کافه اپس همراه باشید…

اموزش نحوه پاک کردن حساب کاربری در Instagram

آموزش پاک کردن حساب کاربری اینستاگرام :

ما در این اموزش قصد داریم نحوه پاک کردن یک حساب کاربری در اینستاگرام را برای شما کاربران کافه اپس اموزش دهیم برای اینکار در مرحله اول باید ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به قسمت مخصوص حذف حساب کاربری در سایت اینستاگرام رفته سپس اقدارم به حذف حساب کاربری خود کنید‚ پس ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

صفحه مربوط به حذف حساب کاربری Instagram

ابتدا باید در قدم اول User Name و Password اینستاگرام خود را وارد کرده سپس با زدن دکمه Login وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر شوید سپس باید با کلیک در قسمت (1) در تصویر زیر دلیل خود برای پاک کردن حساب کاربری خود را مشخص کنید “فرقی نداره کدوم یکی از دلایل موجود رو انتخاب کنید”‚ سپس به محض انتخاب دلیل خود بخش های دیگر در زیر قسمت ?Why are you deleting your account نمایان می شود که شما باید در قسمت (2) رمز عبور حساب کاربری خود را مجددا وارد کنید.

پس از وارد کردن رمز عبور حساب کاربری خود به درستی در قسمت (3) یک دکمه پایین یک دکمه قرمز رنگ به نام Permanently delete my account وجود دارد که با کلیک بر روی این دکمه اینستاگرام برای بار اخر از شما سوالی مانند ?Are you sure you want to delete your account می پرسد سپس با زدن گزینه OK حساب کاربری شما با موفقیت حذف خواهد شد.

اموزش نحوه پاک کردن حساب کاربری در Instagram

 

 

لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید .

شاد فیلم

شاد فیلم

اوانو

اپلیکیشن اوانو | Ewano

دانلود از سرورهای کافه اپس در تمامی ISP های کشور به صورت نیم بها می باشد. لطفا بدون نرم افزارهای عبور از تحریم اقدام به دانلود نمایید.

مطالب مشابه Delete Account Instagram Similar to Delete Account Instagram

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هستی خانوم

پاسخ

زیبا بوود