بازی کن

بازی کن

آرون بانک

آرون مارکت

stp trading

STP Trading

کیف پول من چیست؟ نقد و بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌ها
جدید

کیف پول من چیست؟ نقد و بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌ها

7 فوریه 2022

بدون دیدگاه

کیف پول من یک کیف پول ارز دیجیتال ایرانی کاملاً معتبر است. اگر شما جزو کاربرانی هستید که علاقه‌ ای به استفاده از کیف پول دیجیتال نامعتبر ندارید و یا نگران ارز دیجیتال خود هستید و می‌ خواهید سرمایه خود را به یک کیف پول امن منتقل کنید، بهتر است کیف پول من را انتخاب کنید. کیف پول من یک کیف پول رسمی برای نگهداری ارزهای دیجیتال است. مثلاً شما هم می‌ توانید ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم و تتر و دوج کوین غیره را در این کیف پول انتقال دهید. در واقع سامانه کیف پول من به تازگی راه اندازی شده است. کیف پول من امکانات بسیار بالایی دارد. به همین علت می توان بیان کرد که این بیت کوینکیف پول رمزارز از نظر امکانات در حد کیف پول های مطرح جهانی است.  زیرا قابلیت های بسیار زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد.

12101-32151

به اضافه باید اشاره کنیم که این سامانه یکی از مهم‌ ترین ویژگی آن این است که به زبان فارسی است و یک کیف پول ایرانی به حساب می آید. در واقع آن دسته از کاربرانی که قصد عضویت در این سامانه را دارند، دیگر نگران از دست رفتن دارایی خود نخواهد بود. علاوه بر این باید اضافه کنیم که این سامانه دارای منوی کاملا فارسی است. به همین علت آن دسته از کاربرانی که با زبان انگلیسی آشنا نیستند دیگر بابت این موضوع هیچ مشکلی نخواهند داشت. البته قابلیت های کیف پول من فقط به این قابلیت های محدود نمی شود. کیف پول من یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین و مطمئن ترین کیف پول ارز دیجیتال https://kifpool.me/ در کشور ما به حساب می آید. به همین علت کاربران می‌ توانند در این بستر به راحتی به فعالیت بپردازند. البته نکته‌ ای که قابل بیان است این است که عضویت در سامانه کیف پول من کاملاً رایگان است.

ویژگی های کیف پول من

در مورد کیف پول من باید اضافه کنیم که اولین کیف پول ارز دیجیتال در کشور به حساب می آید. در واقع این کیف پول ارز دیجیتال به دست متخصصان و مهندسان داخلی طراحی و ایجاد شده است. در مورد ویژگی های کیف پول ارز دیجیتال باید بیان کنیم که این والت قابلیت این را دارد که برای هر کاربر یک کیف پول اختصاصی ایجاد کند. علاوه بر این از دیگر ویژگی های کیف پول ارز دیجیتال باید بیان کنیم که در این کیف پول امکان ساخت اکانت های متفاوتی برای نگهداری ارزهای دیجیتال مختلف است. علاوه بر این همانطور که در قسمت فوق بیان کردیم عضویت در این کیف پول ارز دیجیتال کاملاً رایگان است. به همین علت افراد می توانند با عضویت در این کیف پول ارز دیجیتال امکان دستیابی به همه قابلیت های آن را داشته باشند.

یکی از مهمترین ویژگی‌ های کیف پول من قابلیت داشتن کارمزد رایگان برای هر کاربر است. در واقع کاربران می‌ توانند با کارمزد رایگان ارزهای دیجیتال خود را نگهداری و ذخیره سازی کنند. علاوه بر این همه رمز ارز های تایید شده که در کیف پول ارز دیجیتال با ضمانت نگهداری می‌ شوند. کاربران می‌ توانند رمزهای خود را بدون هیچ مشکلی با اعتماد کامل به این سایت کیف پول ارز دیجیتال بسپارند. نکته دیگری که قابل بیان است این است که نگهداری ارزها در کیف پول دیجیتال بدون ریسک است. زیرا کیف پول ارز دیجیتال کاملا ایرانی است و یکی از ویژگی های مهم این کیف پول ضد تحریم بودن آن است. زیرا از هر تحریم خارجی اثر نمی پذیرد و کاربران می توانند ارز های دیجیتال خود را برای زمان طولانی در یک کیف پول معتبر نگهداری نمایند. این کیف پول مشکل فیــــلــتر یــــنگ ندارد. علاوه بر این کاربران در هر زمان به آن دسترسی دارند و مشکل قطعی سایت وجود ندارد.

12-3210

کیف پول ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که توانسته سر و صدای زیادی در بازار ارز دیجیتال ایجاد کند و میلیون ها نفر در سراسر جهان بیت کوین را مد نظر خود قرار دهند. همانطور که می دانید بیت کوین یکی از قدیمی ترین رمز ارزهایی است که در بازار ارز دیجیتال موجود بوده است. این ارز دیجیتال رتبه اول را در بازار به خود اختصاص داده و محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران دارند. به همین علت کاربران زیادی در سراسر جهان این ارز را به عنوان یک رمز ارز برای کسب سود خریداری می کنند. نکته دیگری که باید بیان کنیم این نکته است که کاربرانی که دارای هویت ایرانی هستند، به علت تحریم بودن کشور امکان عضویت در اکثر کیف پول های جهانی را ندارند و به همین علت هنگامی که اقدام به خرید ارز بیت کوین می‌ کنند با نگرانی های بسیار زیادی درباره سرمایه خود مواجه می‌ شوند‌.

زیرا ممکن است اکانت کاربری شان در کیف پول های دیگر بن شود. اما با وجود سامانه کیف پول من دیگر کاربران نگران سرمایه خود نخواهند بود، زیرا می توانند با عضویت در این کیف پول ارز دیجیتال از سرمایه خود نگهداری کنند. کیف پول من به علت این که دارای بالاترین سطح ایمنی است، می تواند از دارایی کاربران حفاظت کند. علاوه بر این که دارای نیروی متخصص پشتیبان است. به همین علت می‌ تواند به تمام سوالات کاربران پاسخ دهد. به علت این که تعرفه نگهداری از رمز ارز بیت کوین در کیف پول من رایگان است، مورد توجه افراد زیاد قرار گرفته و کاربران زمانی که از امکانات این سایت استفاده می کنند، نیازی به پرداخت کردن هزینه نخواهند داشت. بیت کوینکیف پول رمزارز برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال یک کیف پول اعمال و معتبر هستند بسیار مناسب است. در واقع کاربران می‌ توانند سایر ارزهای دیجیتال را در پلت فرم کیف پول من نگهداری کنند.

 تفاوت اتریوم و بیت کوین

اتریوم و بیت کوین دو رمز ارز جداگانه از یکدیگر هستند. شاید این دو رمز ارز دارای نقاط مشابه با یکدیگر باشند، اما تفاوت های بسیار زیادی با هم دارند.  درمورد رمز ارز بیت کوین باید بکنیم این رمز ارز یک شبکه غیر متمرکز است که بر تکنولوژی بلاک چین مبتنی است. یکی از مهم ترین تفاوت های بین این دو رمز ارز اهداف و توانایی آنها است. همانطور که می دانید هر رمز ارزی که ایجاد می شود، دارای اهداف و قابلیت های متفاوتی است. در واقع قابلیت ها و اهداف آن ها می تواند باعث شود تا رمزارز هایی که در بازار خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارند. کاملاً گسترده و مشهور شود. مثلا از اهداف رمز ارز بیت کوین می توانیم بگوییم که این رمز ارز به کاربرانش قابلیت پرداخت آنلاین را می دهد.

علاوه بر این مبتنی بر کاربردهای تکنولوژی بلاک چین است و شبکه همتا به همتا می باشد. اما درباره رمز ارز اتریوم باید بیان کنیم که کاربرد آن اجرای کدهای برنامه نویسی شده است که از آنها برای تولید برنامه های غیر متمرکز استفاده می‌ شود. به اضافه باید بیان کنیم که توکنی وجود دارد که شبکه اتریوم را تقویت می کند. در مورد این توکن باید بگویم به گونه ای طراحی شده است که امکانات زیادی دارد و علاوه بر این از آن به عنوان پرداخت هزینه تراکنش و همچنین خدمات شبکه اتریوم توسط توسعه دهندگان استفاده می شود. به اضافه باید بیان کنیم که توکن دیگری وجود دارد که به آن توکن گس می گویند، در واقع از آن برای پرداخت هزینه به استخراج‌ گران استفاده می شود. علاوه بر این باید اضافه کنیم که خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم به راحتی امکان پذیر است.

120

شباهت اتریوم و بیت کوین

اتریوم و بیت کوین شباهت هایی هم با یکدیگر دارند. مثلاً از اولین شباهت این د رمزارز می توان به این نکته اشاره کنیم که هردو مبتنی بر بلاک چین هستند‌. در مورد بلاک چین باید بگوییم که یک دفتر یادداشت دیجیتالی است که به علت این که تغییر ناپذیر است، امنیت بالایی دارد و برای ذخیره سازی اطلاعات و داده ها از آن استفاده می کنند. شباهت دیگر این دو رمز ارز عمومی بودن آنها است. در واقع به علت این که رمز ارز بیت کوین و اتریوم عمومی هستند، همه کاربران می‌ توانند از این شبکه‌ ها برای تراکنش و قرارداد هوشمند استفاده کنند. استفاده کردن از این دو شبکه نیاز به مجوز ندارد. به همین جهت است که کاربران می‌ توانند بر اساس خواسته خود بر روی این شبکه بسترهای خصوص ایجاد کنند.

از دیگر شباهت های بین این دو رمزارز می‌ توان به این موضوع اشاره کرد که هر دو تا مبتنی بر استخراج هستند. در واقع بیت کوین همانند اتریوم بر ماینینگ مبتنی است. در مورد این دو رمزارز باید بگوییم که کاربرانی که قصد دارند در فرایند ساخت بلاگ فعالیت داشته باشند، باید پردازش سخت افزار کامپیوتر خود را به شبکه اختصاص دهند. در واقع این شبکه می تواند به استفاده کنندگان خود پاداش دهد‌. این پاداش برای این است که قدرت پردازش آنها در نهایت باعث امنیت و تایید شدن تراکنش می شود. در آخر باید عرض کنیم که آخرین شباهت این دو رمز ارز این است که ارز دیجیتال داخلی شبکه رمز ارز اتریوم‌ اتر است. در واقع باید استفاده کنیم که مالکیت اتر مانند مالکیت رمز ارز بیت کوین است که بر روی بلاکچین رهگیری می شود. علاوه بر این باید بگویم که کاربرد اصلی این شبکه ها کارمزد و مشارکت است.

 مزایا و معایب اتریوم

اتریوم یک رمز ارزی است که در بازار خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مبادله می شود. از مزیت‌ های اتریوم می‌ توانیم بگوییم که رمز به علت این که هر چه که روی آن ساخته می شود کاملا ایمن است، امنیت بالا دارد. در واقع کسی نمی‌ تواند در این پلتفرم دخالت داشت باشد. به طور کل باید بیان کنیم که هیچ شخص سومی در این پلتفرم نمی‌ تواند نظارت و کنترل داشته باشد. این پلتفرم ها غیر متمرکز هستند، علاوه بر این باید بیان کنیم که غیر متمرکز بودن آن به این معنی است که فقط اتصال آنها به یک نقطه خاصی نیست. در واقع ویژگی غیرمتمرکز بودن پلتفرم اتریوم یکی از مزایای آن به شمار می رود، زیرا می تواند  از آن در برابر همه حملات از جمله حملات هکرها محافظت می کند.

علاوه بر این می توانیم بیان کنیم که هر پلتفرمی که ساخته می شود، دارای قوانین و مقررات خاصی هست، در واقع هر تغییری که در داخل شبکه رمز ارز های متفاوت اعمال می شود، همه اعضای این شبکه باید با این تغییرات موافقت کند اگر غیر از این باشد، یعنی با این تغییر موافقت نشود، هیچ تغیری بر روی شبکه انجام نمی پذیرد. در این صورت پلتفرم اتریوم در برابر هک و تقلب کاملا ایمن است. اما در مورد معایب اتریوم باید بیان کنیم که اعتبار قراردادهای هوشمندی که مختص به پلتفرم اتریوم هستند، بستگی به شخصی دارد که کد آن را می نویسد.‌ علاوه بر این باید به این موضوع اشاره کنیم امکان خطا در کدی که برای پلتفرم نوشته می شود، وجود دارد و در این صورت امکان هک و کلاهبرداری در این پلتفرم وجود دارد. علاوه بر این باید بیان کنیم که قرارداد هوشمند توسط برخی از دولت ها مورد قبول واقع نشده است.

لینک کیف پول های بیت کوین و اتریوم

https://kifpool.me/wallet/bitcoin-BTC

https://kifpool.me/wallet/ethereum-eth

شاد فیلم

شاد فیلم

اوانو

اپلیکیشن اوانو | Ewano

مطالب مشابه Similar to

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *