مجیک فالوور

مجیک فالوور | خدمات شبکه های اجتماعی

آرون بانک

آرون مارکت

stp trading

STP Trading

دانلود اپلیکیشن اسنپ کیو برای آیفون SnappQ For IOS
جدید

دانلود اپلیکیشن اسنپ کیو برای آیفون SnappQ For IOS

iOS
5 ژانویه 2020

بدون دیدگاه

دانلود اپلیکیشن اسنپ کیو برای آیفون SnappQ For IOS

SnappQ اسنپ کیو یک مسابقه زنده در زمینه اطلاعات عمومی و کاملا رایگان همراه با جوایز بزرگ نقدی از گروه موفق اسنپ توسعه یافته شده است.تعداد شرکت‌کنندگان در اپلیکیشن اسنپ کیو نامحدود بوده و برای بازی کردن، فقط به یک تلفن همراه نیاز است. SnappQ برای آیفون از شرکت‌کنندگان می‌خواهد که در زمانِ مشخص وارد اپلیکیشن شده و در صورتی که بتوانند به همه سوالات پاسخ درست دهند، برنده جوایز بزرگ نقدی می‌شوند.ابتدا در اولین مرحله بازی 12 سوال سه گزینه ای را دارد که هر سوال 10 ثانیه فرصت دارد تا جواب بدهید و اگر به یک سوال هم نتوانید پاسخ دهید از مسابقه حذف خواهید شد و اگر به 12 سوال جواب صحیح بدهید یکی از برندگان خواهید شد و شما می توانید با اضافه کردن یکی از دوستان خود به برنامه یک جون اضافی دریافت کنید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پست اسنپ کیو برای آیفون همراه کافه اپس باشید…

اسنپ کیو برای آیفون

بعد از اینکه وارد اپلیکیشن اسنپ کیو شدید شماره تلفن خود را وارد نموده و منتظر بمانید کد فعال سازی برای شما ارسال شود بعد یک نام کاربری برای خودتان وارد کنید تا بتوانید وارد صفحه اصلی اپلیکیشن شوید هر شب ساعت 9 این برنامه را باز کنید زیرا مسابقه تنها در این ساعت انجام می شود و سپس بایستی به 12 سوال اطلاعات عمومی پاسخ دهید.برای دریافت ویژگی های برتر این برنامه ادامه مطالب ما را دنبال کنید.

ویژگی های اپلیکیشن SnappQ برای آیفون :

  • کاملا رایگان و قابل نصب در گوشی های آیفون
  • امکان دعوت دوستان خود به بازی و گرفتن یک جون اضافه
  • قابلیت گپ و گفتگو کردن
  • برنده شدن جایزه نقدی با جواب دادن به سوالات
  • و برخی دیگر از قابلیت های مهم و کاربردی

نحوه دریافت جایزه از اسنپ کیو :

اگر موفق شدید به سوالات پاسخ درست بدهید و جایزه را دریافت کنید مبلغ جایزه به حساب کاربری شما در اسنپ کیو اضافه خواهد شد. هر زمانی که بخواهید می توانید این مبلغ را به حساب بانکی خود انتقال دهید. تنها شرط انتقال مبلغ جایزه های موجود در حساب کاربری این است که مجموع آن بیشتر از 20 هزار تومان باشد که برای این کار باید شماره شبا خودتان را وارد کنید تا هزینه مورد نظر به حساب خودتان واریز شود.

 

لینک های مرتبط

دانلود SnappQ برای کامپیوتر

دانلود SnappQ برای اندروید

فایل مستقیم اسنپ کیو برای آیفون قرار گرفت از لینک پایین میتونید نصب کنید.

لینک فایل مستقیم برای آیفون

شاد فیلم

شاد فیلم

اوانو

اپلیکیشن اوانو | Ewano

اسکرین شات ها Screenshots

مطالب مشابه Similar to

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *