بازی کن

بازی کن

آرون بانک

آرون مارکت

stp trading

STP Trading

دانلود برنامه شکن اندروید – عبور از تحریم ها به سادگی
جدید

دانلود برنامه شکن اندروید – عبور از تحریم ها به سادگی

Android
22 مارس 2024

بدون دیدگاه
نسخه 1.0.5

برنامه عبور از تحریم شکن برای اندروید – دسترسی به بازی هایی که تحریم شده اند با یک کلیک

نسخه 1.0.5 در سایت قرار گرفت

برنامه شکن ابزاری ایرانی برای رفع تحریم ها می باشد. زمانی که برنامه ای از طرف تولید کننده ایران را تحریم میکند، دسترسی به آن برنامه از داخل ایران قطع می شود. شکن با استفاده از تکنولوژی DNS این تحریم را دور می زند و امکان دسترسی به سایت را برای شما فراهم میکند. این برنامه که به صورت کاملا رایگان ارائه شده است تنها با تغییر مسیر دسترسی به ip برنامه، بازی اندروید یا سایت تحریم کننده امکان دسترسی به آن پلتفرم را فراهم میکند و هیچ دسترسی ای به اطلاعات رد و بدل شده نخواهد داشت. با معرفی و دانلود این برنامه همراه کافه اپس باشید …

دانلود برنامه شکن اندروید - کافه اپس

ویژگی های برنامه عبور از تحریم شکن برای اندروید :

 • طراحی ساده و کاربرپسند
 • بسیار سبک بدون اشغال منابع سیستمی
 • دسترسی سریع به بسیاری از بازی های تحریم شده
 • عدم مصرف اینترنت
 • عدم تغییر در سرعت دسترسی به سایت ها و بازی های معمولی
 • عدم دسترسی به اطلاعات رد و بدل شده
 • و …

توضیحات برنامه shekan برای اندروید :

شکن (shekan) ابزاری برای دور زدن تحریم است. منظور از دور زدن تحریم دسترسی به امکاناتی است که سایت ها و پلتفرم های خارجی ایران را برای دسترسی به آنها محدود کرده اند. برای مثال دسترسی به برخی از بازی های از طرف تولید کننده با محدودیت برای ایرانی ها مواجه شده است و بازی کننده مجبور است برای دسترسی به آن از ابزارهای عبور از تحریم استفاده کند. این ابزارها که با نام فـــیلـــترشکن شناخته میشن اگر به صورت رایگان در دسترس باشن خطرات بسیاری را برای شما به همراه خواهند داشت که از آنجمله میتوان به دسترسی به دیتاهای رد و بدل شده ، سو استفاده از پرمیشن هایی که در داخل گوشی به آنها داده اید و … !

برنامه اندروید شکن که یک برنامه دانش بنیان ایرانی است ، استفاده از برنامه های تحریم شده را به راحتی و فقط با تغییر دی ان اس فراهم میکند. زمانی که DNS گوشی یا کامپیوتر تغییر می کند، مسیر دسترسی به سایت مذکور تغییر داده میشود. در این بین فقط مسیر تغییر داده میشود و هیچ دیتایی از شما توسط صاحب سرورهای DNS قابل بازخوانی نخواهد بود.

استفاده از برنامه شکن :

2 راه برای استفاده از شکن وجود دارد :

با استفاده از اپلیکیشن شکن :

با استفاده از برنامه ای که در همین پست قرار داده شده است میتوانید به راحتی و فقط با فشردن یک دکمه به DNS شکن متصل شده و از آن استفاده کنید. زمانی که اتصال برقرار میشود پیغامی به این شکل دریافت میکنید : تبریک! شما در حال استفاده از شکن هستید . در این صورت برنامه وصل شده و میتوانید از آن استفاده کنید.

با استفاده از تغییر دی ان اس :

برای این کار کافی است با استفاده از اپلیکیشن هایی تغییر دی ان اس اندروید اقدام به تغییر دستی DNS گوشی کنید. برای این کار میتوانید از برنامه مقابل استفاده کنید : دانلود برنامه DNS چنجر برای اندروید

DNS های شکن به این صورت می باشد : 185.51.200.2 – 178.22.122.100

عدم اجرای برنامه با ipv6 :

اگر در زمان استارت برنامه با اخطار اینکه : قبلا DNS ست شده است مواجه شدید، باید IPV6 خود را از تنظیم خاموش کنید.

برنامه شکن اندروید :

این برنامه بیش از 5 میلیون بار در فروشگاه های اندرویدی داخلی دانلود شده است و امتیاز 4 از 5 را بدست آورده است. در برخی از موارد به دلیل ترافیک بالا ممکن است برنامه با اختلال مواجه شود که میتوانید با بردن گوشی به حالت هواپیما و بازکردن مجدد آن ، تغییر را احساس کنید.

در صورتی که در نصب و اجرای این برنامه با مشکل مواجه شدید، در انتهای همین پست و در بخش کامنت ها مشکل خود را بیان کنید تا کارشناسان کافه اپس اندروید در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند …

آخرین تغییرات نسخه جدید شکن اندروید

 • پشتیبانی از اندروید ۹ به بعد
 • بهبود واسط کاربری
 • پشتیبانی از تلویزیون اندرویدی
 • رفع برخی ایرادات
شاد فیلم

شاد فیلم

اوانو

اپلیکیشن اوانو | Ewano

دانلود از سرورهای کافه اپس در تمامی ISP های کشور به صورت نیم بها می باشد. لطفا بدون نرم افزارهای عبور از تحریم اقدام به دانلود نمایید.

مطالب مشابه shekan Similar to shekan

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *