ads

آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی بسته به دستگاه‌ متفاوت است

آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی
11 مارس 19

آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

نسخه مود برنامه یوتیوب برای دانلود نیز اضافه شد

روش پنجم اضافه شد

یوتیوب یکی از محبوب ترین و پربازدید ترین شبکه های اجتماعی جهان است که مردم سراسر جهان در آن توانایی اپلود فیلم های مود نظر خود را در هر زمینه دارند، در یوتیوب کاربران میتوانند به همه ی فیلم های موجود در این شبکه دسترسی داشته باشند و حتی به تماشای آنلاین سریال ها و مسابقات فوتبال، UFC و… بپردازند! برای دانلود ویدیو از یوتیوب روش های متفاوتی وجود دارد که ساده ترین این روش ها روش ss است که با این روش میتوانید به راحتی به دانلود ویدیو از یوتیوب بپردازید! کافه اپس امروز قصد دارد تا آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب را با هر کیفیت دلخواهی که دوست دارید برای شما دوستان آموزش دهد. برای ادامه این آموزش با کافه اپس همراه باشید…

1 6 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

برای دانلود ویدیو از یوتیوب لطفا طبق مراحلی که در قسمت پایین نوشته شده است پیش بروید! همچنین شما میتوانید اپلیکیشن یوتیوب برای اندروید را نیز از همین پست دانلود کنید!

روش اول :

1- ابتدا با وارد کردن ادرس www.youtube.com وارد سایت یوتیوب شده و بر روی فیلم مورد نظر خود کلیک کرده و به تماشای آن فیلم بپردازید! (توجه داشته باشید که سایت یوتیوب فیلتر می باشد و برای وارد شدن نیاز فیلتر شکن می باشد!)

screenshot 20181207 074919 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

2- پس از انتخاب فیلم مورد نظرتان همانند تصویر زیر به قسمت URL یا نوار آدرس مرورگرتان رفته و همانند تصاویر زیر کلمه ss را در نوار ادرس بعد از www. و قبل از کلمه youtube اضافه کنید دکمه Enter یا Search را بزنید. مثال (www.ssyoutube.com)

screenshot 20181207 080507 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

screenshot 20181207 080619 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

3- پس از وارد کردن کلمه ss به نوار ادرس و زدن دکمه Enter به یک سایتی همانند تصویر زیر منتقل میشوید که شما میتوانید با کلیک بر روی MP4 720 میتوانید کیفیت دلخواه فیلم خود را برای دانلود انتخاب کنید و پس از انتخاب بر روی کلمه Download کلیک کنید تا فیلم مورد نظرتان دانلود شود!

screenshot 20181207 080738 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

روش دوم دانلود ویدیو از یوتیوب با استفاده از افزونه DownloadHelper:

1- افزونه DownloadHelper برای مرورگر کروم و فایرفاکس .

DownloadHelper افزونه است که به صورت جداگانه برای کروم و فایرفاکس وجود ارائه شده است! این افزونه به شما این توانایی را می دهد تا ویدیوهایی با جریان داده‌های رمزگذاری‌نشده را از هر سایتی نظیر یوتیوب و اپارات به راحتی دانلود کنید. این افزونه برای سیستم عامل های ویندوز،  مکینتاش و لینوکس در دسترس است.

2- افزونه DownloadHelper را نصب کنید.

این افزونه به شما امکان می‌دهد تا با سرعت بیش‌تر ویدئوهای موجود در یوتیوب را دانلود کنید.

  • در مرورگر فایرفاکس، در گوشه‌ی بالای سمت راست صفحه‌ی مرورگرتان روی علامت منو ” ☰ ” کلیک کرده و گزینه‌ی “ Add-ons ”  را انتخاب کنید و سپس گزینه‌ی “ Get Add-ons ” را انتخاب کنید.
  •  در مرورگر کروم، در گوشه‌ی بالای سمت راست صفحه‌ی مرورگرتان روی علامت منو ” ” کلیک کرده و گزینه‌ی “ More Tools ” را انتخاب کنیدو سپس گزینه‌ی “ Extensions ” را انتخاب کنید پس از آن به قسمت پایین پایین آمده و گزینه‌ی “ Get More Extensions ” را پیدا کنید.
  • پس از انجام مراحل بالا در هر دو مرورگر عبارت “ video downloadhelper ” را  جست‌وجو کنید و سپس بر روی گزینه‌ی” Install ” که در کنار Video DownloadHelper قرار دارد، کلیک کنید تا افزونه مورد نظر دانلود شده و پس از دانلود افزونه مورد نظرتان به صورت خودکار نصب خواهد شد.
  • پس از نصب Video DownloadHelper مرورگرتان را بسته و دوباره باز کنید.
  • پس از انجام مراحل بالا به سایت یوتیوب رفته و سپس ویدیوی مورد نظرتان را باز کنید و سپس بر روی گزینه ی Video DownloadHelper در نوار ابزار کلیک کنید و سپس فرمت مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس با کلیک بر روی دانلود شروع به دانلود ویدیوی مورد نظر خود بکنید!

روش سوم دانلود ویدیو از یوتیوب توسط Tube leecher:

1- ابتدا به سایت www.tubeleecher.com بروید.

2- سپس پس ادرس یا URL ویدیوی مورد نظر خود را از یوتیوب کپی کنید.

3- سپس پس از کپی کردن ادرس فیلم در youtube ادرس فیلم را در قسمت مشخص شده در تصویر paste کنید و سپس بر روی گزینه Get In کلیک کنید! 

screenshot 20181207 094346 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

4- پس از کلیک بر روی گزینه کیفیت ها موجود برای دانلود نمایان میشود که با کلیک بر روی یکی از کیفیت ها همانند تصاویر زیر یک صفحه جدید سیاه رنگ باز میشود که ویدیوی شما شروع به پخش میشود و شما با کلیک راست بر روی ویدیو و انتخاب گزینه ” …save Video as “ شما میتوانید ویدیوی مورد نظر خود را دانلود کنید!

screenshot 20181207 095509 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

screenshot 20181207 095604 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

screenshot 20181207 095634 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

روش چهارم دانلود ویدئو از یوتیوب توسط ربات تلگرام:

روش اول و چهرم دانلود ویدئو از یوتیوب بهترین و آسان ترین روش ها در بین سایر روش های دانلود می باشد، در روش چهارم کاربران میتوانند با مراجعه و به تلگرام خود و استفاده از ربات YouTube Downloader به آسانی ویدئوی موردنظر خود را دانلود کنند؛ پس برای آموزش این روش طبق مراحل نوشته شده در پایین عمل کنید.

1- ابتدا وارد حساب کاربری خود در تلگرام شده و سپس ایدی utubebot@ را در قسمت سرچ و یا ذربین تلگرام خود سرچ کنید و یا میتوانید با کپی کردن ادرس https://telegram.me/utubebot در نوار آدرس مرورگر خود به ربات ذکر شده دسترسی داشته باشید. پس از پیدا کردن ربات مربوطه بر روی Start کلیک کنید.

1 28 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

2 13 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی2- پس از کلیک بر روی استارت ربات پیامی را برای شما ارسال میکند و از شما میخواهد تا لینک ویدئوی مورد نظر خود را برای دانلود وارد کنید!

4 9 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

3 11 300x268 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

 

توجه داشته باشید که در صورت ارسال پیامی با متن ” لینک بالا مسدود می باشد! برای ادامه و دانلود این فایل از سایت های مشابه، ‘جستجو’ را لمس یا کلیک کنید” همانند تصویر زیر با کلیک بر روی دکمه Search ویدئوی شما از سایت دیگر جستجو شده و برای دانلود به شما ارسال میگردد!

5 6 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

6 4 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی3- پس از انجام مراحل بالا ربات برای شما کیفیت های موجود برای دانلود را ارسال میکند که شما بر روی کیفیت دلخواهتان همانند تصویر زیر کلیک میکنید و ربات پیغامی را با متن ” …Downloading Video ” برای شما ارسال میکند که شما صبر میکنید تا همانند تصویر زیر ربات لینک دانلود را برای شما ارسال کند و با کلیک بر روی لینک دانلود میتوانید ویدئوی موردنظرتان را به آسانی دانلود کنید!

7 3 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

8 3 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

نکته:این روش در همه نسخه های تلگرام همانند تلگرام طلایی، هاتگرام و نسخه های ویندوز و IOS تلگرام قابل استفاده میباشد!!

روش پنجم دانلود از یوتیوب توسط برنامه کاربردی SnapTube:

توسط برنامه SnapTube میتوانید بدون هیچ دردسری هر ویدیوی را که دوست دارید با هر کیفیتی که میخواهید تنها با چند کلیک به راحتی دانلود کنید، با نصب SnapTube دیگر شما نیازی به روش های گیچیده و طولانی بالا ندارید شما میتوانید تنها با نصب این اپلیکیشن ویدیوهای دلخواه خود را با بالاترین کیفیت ممکن دانلود کرده و برای ویدیوهای خود دسته بندی های جداگانه ای تعریف کنید و از اخرین و جدیدترین ویدیوهای آپلود شده در وب سایت یوتیوب اطلاع پیدا کرده و آنها را توسط SnapTube دانلود کنید.

11 3 - آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی

توجه: بهترین روش پیشنهادی و همچنین ساده ترین روش پیشنهادی روش اول و روش پنجم می باشد که بدون هیچ دردسری به راحتی میتوانید ویدیو مورد نظر خود را دانلود کنید!

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید!!

ADs به همراه اینترنت هدیه بدون قرعه کشی و عضویت در اپلیکیشن حسابیار
دانلود
آموزش قدم به قدم دانلود از یوتیوب | چندین روش عملی
4.7 (93.33%) 6 votes
باکس دانلود
برچسب ها :

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ADs به همراه اینترنت قطعی و عضویت در اپلیکیشن سیمارت
دانلود
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما دیگ یاهو
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

error: