بازی کن

بازی کن

آرون بانک

آرون مارکت

stp trading

STP Trading

دانلود برنامه لذت عکاسی با Enlight Quickshot برای آیفون و آپید ios
آپدیت

دانلود برنامه لذت عکاسی با Enlight Quickshot برای آیفون و آپید ios

iOS
30 سپتامبر 2018

بدون دیدگاه

دانلود برنامه لذت عکاسی با Enlight Quickshot برای آیفون و آپید ios

Quickshot ویرایشگر عکس عکس و برنامه دوربین برای عکاس آیفون است که برای ماجراجویی بعدی زندگی می کند. شما می توانید بر روی بی سابقه ای از AI نوآوری در پشت تمام ابزارهای Quickshots منحصر به فرد برای ضبط اشتیاق خود را در شات کامل، سریع. اگر شما با عمل و باد در موهای خود حرکت می کنید، ما باید حالت های دوربین های منحصر به فرد را برای ضبط لحظه های موقت قبل از آن را رفته است برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پست Enlight Quickshot برای آیفون با کافه اپس همراه باشید.

 Enlight Quickshot برای آیفون

برنامه در مارکت اپ استور امتیاز 4.7 از 5 را دریافت کرده است و از زبان های گوناگونی مانند English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish پشتیبانی میکند و در گوشی های آیفون آی او اس iOS 10.0  به بالا قابل نصب و راه اندازی میباشد.کاربران نیز می توانند عکس های خود را “ویرایش” قبل از شلیک با حالت Quickshot Mode، که باعث می شود تنظیم قبل از اینکه عکس حتی گرفته شده است. در داخل این حالت، برنامه به طور خودکار تصویر را تنظیم می کند و نور را تنظیم می کند و نتایج زنده را روی صفحه نمایش می دهد. کاربران همچنین می توانند یک فیلتر از پیش تعیین شده در این حالت اضافه کنند.

ویژگی های برنامه Enlight Quickshot برای آیفون

  • داشتن حالت Quickshot تنظیم خودکار برای زاویه و افزایش برای تصحیح تصویر در حالی که شما شلیک کنید
  • داشتن حالت HDR تیراندازی پیشرفته HDR که به طور خودکار نور را در اطراف شما را محاسبه می کند
  • عکس های خود را برای رهایی هر لحظه مجددا ویرایش کنید
  • ویرایش دسته ای صرفه جویی در وقت با ویرایش دسته ای بر روی بروید
  • اشتراک نامحدود دسترسی( شما می توانید برای دسترسی نامحدود به تمام ویژگی ها و محتویات ارائه شده برای خرید در Quickshot مشترک شوید.)

دوربین های تلفن همراه با کیفیت بالا امروز یک کلاس جدید از عکاسان ایجاد کرده اند که زندگی خود را از طریق لنز دستگاه تلفن همراه خود به اشتراک می گذارند. با استفاده از Quickshot، ما تجهیز این کاربران را با ابزارهایی می کنیم که می بایست هر عکس را کامل کنند. »Zeev Farbman، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Lightricks، گفت: “این یک برنامه ساده برای کاربران از هر سطح مهارت است. آنها می توانند به عکاسی استودیویی سریع، هوشمند و آسان برای استفاده در دستگاه تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند بدون این که مجبور به کنترل کیفیت باشند. “

شاد فیلم

شاد فیلم

اوانو

اپلیکیشن اوانو | Ewano

دانلود از سرورهای کافه اپس در تمامی ISP های کشور به صورت نیم بها می باشد. لطفا بدون نرم افزارهای عبور از تحریم اقدام به دانلود نمایید.

اسکرین شات ها Enlight Quickshot Screenshots

مطالب مشابه Enlight Quickshot Similar to Enlight Quickshot

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *