بازی کن

بازی کن

آرون بانک

آرون مارکت

stp trading

STP Trading

دانلود مرورگر Chrome Beta گوگل بتا برای اندروید
آپدیت

دانلود مرورگر Chrome Beta گوگل بتا برای اندروید

Android
1 می 2023

بدون دیدگاه
نسخه 113.0

دانلود مرورگر محبوب گوگل کروم بتا Chrome Beta برای اندروید

نسخه 113.0 در سایت قرار گرفت

نسخه بتا کروم برای گوشی های اندرویدی نسخه ای آزمایشی از گوگل کروم می باشد که بیشتر برای توسعه دهندگان نرم افزارها به بازار ارائه شده است. این نسخه به صورت ازمایشی و قبل از ارائه ی نسخه ی اصلی منتشر می شود و از این رو اگر نیازی به تست نرم افزاری و … ندارید پیشنهاد میکنیم که نسخه ی اصلی گوگل کروم اندروید ار کافه اپس دانلود کنید و بیخیال این نسخه شوید . همچنین با استفاده از تست این نسخه میتوانید گزارش های مختلفی را برای گوگل ارسال کنید. در صورتی که ایمیل فعالی داشته باشید گوگل امتیازاتی را در اینده به افرادی که بیشتری تعداد گزارش را داشته باشند تخصیص خواهد داد (مثل گیفت کارت) . با معرفی بیشتر این برنامه همراه کافه اپس باشید …

دانلود اخرین نسخه مرورگر محبوب Chrome Beta برای اندروید

مهم ترین ویژگی Chrome Beta برای اندروید:

  • طراحی کاملا مشابه با گوگل کروم
  • دارای امکانات جدیدتر نسبت به نسخه اصلی (البته تا زمانی که نسخه ی جدید به صورت کامل منتشر نشده است)
  • امکان استفاده از امکانات ازمایشی کروم پیش از سایر کاربران
  • امکان ارسال فیدبک به گوگل برای مشکلات احتمالی برنامه

توضیحات نسخه بتا کروم اندروید : 

گوگل کروم اندروید همانطور که اشاره شد یک برنامه آزمایشی می باشد. گوگل پیش از انتشار نسخه های اصلی ، اقدام به انتشار نسخه ی های اصطلاحا پیش نمایش میکند. این نسخه ها ممکن است حاوی ویژگی های جدیدی باشد که گوگل در پی پیاده سازی آن برای کروم می باشد .

نسخه های بتا مرورگر های اندرویدی، توسط افراد مختلف و بخصوص کارشناسان نرم افزار تست و بررسی میشود و هر ایرادی که مشاهده شد توسط فیدبک به گوگل ارسال میشود. گوگل فیدبک ها را بررسی کرده و به یوزرهایی که فیدبک های مناسب و بیشتری ارسال کرده باشند امتیازاتی را در نظر خواهد گرفت.

به طور کلی در صورتی که کاربری معمولی از مرورگر دارید، پیشنهاد میکنیم که کروم بتا را دانلود نکنید و اقدام به دانلود کروم اندروید کنید ، که نسخه ی پایانی و بدون مشکل می باشد.

اخرین تغییرات نسخه جدید:

  • Our latest release contains stability and performance fixes

هر سوال و پرسشی در مورد نصب و اجرای این برنامه داشتید میتوانید در بخش کامنت ها در انتهای همین پست با ما در میان بگذارید تا کارشناسان کافه اپس اندروید در اولین فرصت پاسخگوی شما باشند…

شاد فیلم

شاد فیلم

اوانو

اپلیکیشن اوانو | Ewano

دانلود از سرورهای کافه اپس در تمامی ISP های کشور به صورت نیم بها می باشد. لطفا بدون نرم افزارهای عبور از تحریم اقدام به دانلود نمایید.

اسکرین شات ها Chrome Beta Screenshots

مطالب مشابه Chrome Beta Similar to Chrome Beta

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *