پاتوق

شبکه اجتماعی پاتوق | رفاقت، سرگرمی، رقابت

دانلود مستقیم
دسترسی نامحدود به فیلم و سریال

دسترسی رایگان به فیلم و سریال

دسترسی نامحدود به فیلم و سریال
بهترین آتلیه عکاسی عروس در تهران را بشناسیم
جدید

بهترین آتلیه عکاسی عروس در تهران را بشناسیم

آگهی
20 ژوئن 2022

بدون دیدگاه

با کاهش بیماری کرونا دوباره مراسم های عروسی آغاز شده است. زوجین برای ثبت این خاطرات عالی به دنبال بهترین آتلیه عکاسی عروس هستند. با توجه به افزایش هزینه ها زوجین به دنبال مرکزی هستند که ارزش این هزینه را داشته باشد و ایده آل آنها باشد در این محتوا ما به شما یکی از بهترین آتلیه های تهران در تمام زمینه ها را معرفی خواهیم کرد.

اتلیه

ویژگی های یک آتلیه عکاسی عروس ایده آل:

برای اینکه بتوانید تشخیص دهید که یک آتلیه مناسب است یا خیر  باید حتما از ویژگی های یک آتلیه مناسب اطلاع داشته باشید. در این بخش به مهمترین این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

 1. یک آتلیه عکاسی عروس با کیفیت بایستی دارای تمام تجهیزات به روز  از جمله انواع دوربین، لنز های حرفه ای، تجهیزات نورپردازی حرفه ای باشد. این مهم ممکن نخواهد شد مگر اینکه خود این موسسه در خرید و فروش این تجهیزات حرفه ای باشد.
 2. کادر حرفه ای: کاملا مشخص است که اگر یک موسسه از بهترین تجهیزات بهره مند باشد ولی کادر مجرب و کاربلد نداشته باشد نمی تواند از تمام ظرفیت آن تجهیزات استفاده نماید. گرفتن عکس خوب  کار آسانی است ولی گرفتن عکس شگفت انگیز کار افراد حرفه ای می باشد.
عکاسی کودک
عکاسی کودک
 1. یک آتلیه عکاسی عروس باید دارای قدرت نوآوری بوده و توانایی استفاده از لوکیشن های مختلف را داشته باشد. لوکیشن های مختلف در انواع ویو در محیط باز و محیط بسته بسیار می توانند در کیفیت عکس موثر باشند. این مورد به ویژه برای مراسم هایی مانند عروسی مهم می باشد.
 2. تدوین کردن و تنظیم عکس ها و آلبوم ها به دلخواه زوجین: یک آتلیه عکاسی عروس حرفه ای باید دارای یک کارشناسی کاربلد در زمینه تدوین و شخصی سازی  عکس، ویدیو و آلبوم باشد.
عکاسی عروسی
عکاسی عروسی

ویژگی های  آتلیه عکاسی کودک ایده آل:

تفاوتی که یک آتلیه عکاسی مخصوص کودک با آتلیه عکاسی عروس دارد در موارد زیر است. این آتلیه تمام موارد مذکور را باید دارا باشد و علاوه بر آنها شامل موارد زیر نیز باشد:

 1. دارا بودن تجهیزات مخصوص عکس برداری کودک: برای عکاسی از کودک به ویژه کودکان با سنین پایین فلاش لامپ و لنز مخصوص بایستی استفاده شود. در غیر این صورت ممکن است به بینایی کودک آسیب برسد.
 2. امکان عکسبرداری در لوکیشن و محلی که برای کودکان خطر آفرین نباشد.
 3. برخلاف آتلیه عکاسی عروس که استفاده از لوکیشن ها و تجهیزات محدودیت خاصی ندارد در این نوع عکسبرداری هم لوکیشن و هم تجهیزات متفاوت هستند. این نوع تجهیزات بایستی برای کودک بی خطر باشد.
 4. داشتن یک فرد تدوینگر بسیار ماهر: برای برخی پوزیشن های عکاسی به ویژه در کودکان با سنین پایین نیاز است که مادر هم در کنار کودک حضور داشته باشد که بعدا در تدوین عکس دست یا خود مادر از عکس حذف شود. انجام این عمل برای اینکه عکس از حالت طبیعی خارج نشود به یک تدوینگرمتبحر نیازمند است.

ویژگی های یک آتلیه عکاسی خانوادگی عالی:

این نوع آتلیه تفاوت چندانی با آتلیه عکاسی عروس ندارد و نیاز به تجهیزات و وسایل خاص ندارد. به ویژه اینکه اعضا خانواده دارای سنین بالا باشند. تمامی مواردی که برای آتلیه های قبلی ذکر شد نیز شامل حال آتلیه خانوادگی هم می شود. تنها موردی که می تواند در این نوع عکاسی تفاوت ایجاد کند حرفه ای بودن و خلاقیت عکاس در ایجاد پوز های خاص و قشنگ برای خانواده ها است. استفاده از لوکیشن های جذاب نیز می تواند تفاوت  ایجاد نماید. این موضوع میسر نخواهد شد مگر اینکه عکاس شما حرفه ای و کاربلد باشد.

چطور میتوان یک آتلیه عکاسی عروس حرفه ای پیدا کرد؟

پیدا کردن یک موسسه مناسب بسیار با اهمیت است. به ویژه در خصوص آتلیه عکاسی عروس زیرا این لحظات تکرار ناپذیر هستند و ثبت آنها به بهترین نحو بسیار مهم است. به همین خاطر ما به شما سایت دیدنگار را معرفی می کنیم که یکی از بهترین آتلیه های عکاسی حرفه ای در تهران می باشد.

ویژگی های منحصر بفرد سایت دیدنگار :

اگر اولین بار باشد که به این سایت مراجعه میکنید در بدو ورود احساس خواهید کرد که تنها با یک موسسه فروش وسایل و تجهیزات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری مواجه هستید. البته که این مورد یک امتیاز برای این مجموعه به  حساب می آید ولی در این قسمت به  دیگر ویژگی های این سایت اشاره خواهیم کرد:

 1. داشتن آتلیه عکاسی عروس، آتلیه عکاسی کودک و آتلیه عکاسی خانوادگی حرفه ای به صورت مجتمع و یکجا: این موسسه دارای تجهیزات،کادر و امکانات عکاسی برای تمامی زمینه ها به صورت کاملا پروفشنال می باشد.
 2. این مرکز عکاسی دارای جدیدترین و حرفه ای ترین دوربین ها ، تجهیزات نورپردازی و عکاسی حرفه ای در تمام زمینه ها می باشد. علاوه بر این، این موسسه با داشتن سایت دیدنگار یکی از حرفه ای ترین مراکز در زمینه فروش تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری حرفه ای می باشد که همین مورد نیز یک نقطه قوت به حساب می آید.
 3. کادر بسیار حرفه ای و کاربلد: با نگاهی به کادر عکاسی این مجموعه در زمینه آتلیه عکاسی عروس و سایر موارد متوجه خواهید شد که تمام این اساتید دارای تجربه کافی و حرفه ای در تمام زمینه ها می باشند. تمامی این  افراد دارای شاگردان بسیار بوده و در زمینه کاری خود استاد هستند.
 4. در این سایت شما علاوه بر خدمات عکاسی از موارد دیگری مانند خرید بهترین و حرفه ای ترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری هم می توانید بهره مند شوید.
 5. آتلیه این موسسه هم زمینه آتلیه عکاسی عروس و هم در سایر موارد مشابه به جرات یکی از بهترین های شهر تهران می باشد.
 6. کادر  تدوینگر مجرب: تمامی افراد این موسسه  که به فعالیت بعد از عکاسی و فیلمبرداری می پردازند یا به اصطلاح تدوینگر هستند  آشنا به نرم افزار های روز دنیا بوده و جز اساتید این رشته به حساب می آیند.

 در انتها:

اگر به دنبال بهترین آتلیه عکاسی عروس، آتلیه عکاسی کودک و  آتلیه عکاسی خانوادگی در یک جا و به صورت مجتمع هستید حتما به سایت دیدنگار مراجعه فرمایید تا از تجهیزات مدرن کادر حرفه ای و تدوین زیبا لذت ببرید.

‫0/5 (0 امتیاز )

مطالب مشابه Similar to

دیدگاهتان را بنویسید Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.